Dinossom Lux
Dinossom Lux Palworld Pal Icon
ElectricityElectricDragonDragonNumer w Palpedii 084BRzadkość 7

Dinossom Lux

Choć został trafiony piorunem, wciąż żyje. Zwrot „uderzony piorunem Dinossom Lux” oznacza ledwo ujść z życiem.

Nitrado - Palworld Game Server Hosting

Statystyki

Zdrowie

110

Atak wręcz

90

Atak

90

Obrona

90

Wytrzymałość

130

Wsparcie

150

Szybkość pracy

100

Prędkość biegu

700

Przydatność do pracy

Kliknij na umiejętność pracy, aby zobaczyć jej opis.

Rozpalanie ognia Lv0 for Dinossom LuxRozpalanie ognia
Podlewanie Lv0 for Dinossom LuxPodlewanie
Sadzenie Lv0 for Dinossom LuxSadzenie
Wytwarzanie energii Lv3 for Dinossom LuxWytwarzanie energii
Poziom3
Rzemiosło Lv0 for Dinossom LuxRzemiosło
Zbieractwo Lv0 for Dinossom LuxZbieractwo
Ścinanie drzew Lv4 for Dinossom LuxŚcinanie drzew
Poziom4
Wydobycie Lv0 for Dinossom LuxWydobycie
Produkcja leków Lv0 for Dinossom LuxProdukcja leków
Chłodzenie Lv0 for Dinossom LuxChłodzenie
Transport Lv0 for Dinossom LuxTransport
Rolnictwo Lv0 for Dinossom LuxRolnictwo

Właściwości

RozmiarL
Rzadkość7
Współczynnik EXP1
Cena1543
Wskaźnik przechwycenia1
Żywność4
Prędkość chodu120
Prędkość sprintu na grzbiecie1030
Siła rozrodu1890

Gdzie znaleźć i złapać Dinossom Lux

Numer w Palpedii 084B - Kompletny poradnik wideo

Umiejętność Partnera

Partner Skill for Dinossom Lux

Smok grzmotów

Można ujeżdżać. Gdy znajduje się w drużynie, obrona Pali typu Elektryczny wzrasta o 15%. Efekt nie kumuluje się.

Umiejętności pasywne

Brak umiejętności biernych

Umiejętności aktywne

Palworld Action Skill Fala uderzeniowa for Dinossom Lux

Fala uderzeniowa

Szybko uwalnia elektryczność, porażając prądem wszystkich wokół.

Moc:80
Czas odnowienia:4s
Zasięg:0-300
Żywioł:Elektryczny
Poziom:1
Palworld Action Skill Lej plazmy for Dinossom Lux

Lej plazmy

Tworzy dwie kule elektryczne, które wystrzeliwują liczne ładunki w stronę wrogów.

Moc:120
Czas odnowienia:8s
Zasięg:500-5000
Żywioł:Elektryczny
Poziom:7
Palworld Action Skill Roślinne uderzenie for Dinossom Lux

Roślinne uderzenie

Umiejętność wyłączna dla Dinossoma. Używa potężnego ogona, by uderzyć w ziemię przed sobą i wywołać falę uderzeniową w linii prostej.

Moc:80
Czas odnowienia:4s
Zasięg:0-1500
Żywioł:Roślinny
Poziom:15
Palworld Action Skill Smoczy oddech for Dinossom Lux

Smoczy oddech

Wydycha smoczą energię, zadając nieustanne obrażenia wszystkim przed sobą.

Moc:160
Czas odnowienia:8s
Zasięg:500-1500
Żywioł:Smoczy
Poziom:22
Palworld Action Skill Trójbłyskawica for Dinossom Lux

Trójbłyskawica

Wytwarza błyskawicę, która trzykrotnie uderza we wroga z góry.

Moc:200
Czas odnowienia:12s
Zasięg:0-5000
Żywioł:Elektryczny
Poziom:30
Palworld Action Skill Uderzenie błyskawicy for Dinossom Lux

Uderzenie błyskawicy

Umiejętność wyłączna dla Dinossoma Lux. Uderza dużym ogonem w ziemię przed sobą, wyzwalając piorun w linii prostej.

Moc:300
Czas odnowienia:16s
Zasięg:0-1500
Żywioł:Elektryczny
Poziom:35
Palworld Action Skill Uderzenie błyskawicy for Dinossom Lux

Uderzenie błyskawicy

Działa jak piorunochron, przywołując błyskawice, które rażą prądem otaczający teren.

Moc:300
Czas odnowienia:16s
Zasięg:0-500
Żywioł:Elektryczny
Poziom:40
Palworld Action Skill Błyskawica for Dinossom Lux

Błyskawica

Ładuje elektryczną energię, po czym poraża wrogów potężnym wyładowaniem.

Moc:450
Czas odnowienia:20s
Zasięg:500-3000
Żywioł:Elektryczny
Poziom:50
Palworld Action Skill Burza z piorunami for Dinossom Lux

Burza z piorunami

Wytwarza ogromne tornado błyskawic, które powoli porusza się w stronę wroga.

Moc:600
Czas odnowienia:30s
Zasięg:0-5000
Żywioł:Elektryczny
Poziom:70

Przedmioty możliwe do zdobycia

Palworld Nasiona pomidora Drop Chances for Dinossom Lux

Nasiona pomidora

Szansa na drop:100%
Ilość:1-2
Palworld Nasiona marchwi Drop Chances for Dinossom Lux

Nasiona marchwi

Szansa na drop:100%
Ilość:1-2

Mocne i słabe strony

Dinossom Lux Palworld Strengths and Weaknesses of Elements

Lokacje spawnu

Boss IconLokacja Alpha Pala
Obszar spawnu
Palpagos Islands Map - Palworld

Rozród - Dinossom Lux

Specjalne kombinacje rozrodu

Dinossom Lux+Dinossom Lux=Dinossom Lux
Dinossom+Rayhound=Dinossom Lux

Możliwi rodzice

Possible Parents

Wskazówki i strategie

Ładowanie komentarzy...